You are here
Home >

vybostok-rouhovorObjednávateľ zasiela PR tlačovú správu aj s prílohami na e-mail info@peoplepress.sk. V prípade bezplatného zaradenia tlačovej správy nie sú v tlačovej správe linky – odkazy na web stránky a emaily. V správe nie sú upravované tabuľky, fotografie, logá a grafika a nie sú tu tiež nie uvedené kontakty objednávateľa

Objednávateľ, ktorý má záujem zlinkovať – spojiť odkazy tlačovej správy uvádza v e-maily aj fakturačné údaje. Ide už o spoplatnenú službu podľa rozsahu práce na úprave. Cena je podľa cenník a platba sa realizuje na základe faktúry. V správe sú upravované tabuľky, ďalej fotografie, logá a grafika a sú tu tiež uvedené kontakty objednávateľa, resp. reklamnej agentúry.

Ako postupujeme pri spracovaní došlej pošty:
Obsah došlej pošty e-mailu je uložený do počítača a následne upravený na publikovanie v redakčnom systéme. Po vložení správy na web je záujemcovi – objednávateľovi odoslaný link, aby si pozrel a potvrdil správnosť textu a či nechýba nejaká jeho časť, tiež logo a fotografie či sú správne vybraté a upravené. Tiež zasielame link sa sociálne siete.

Publikované PR tlačové správy našimi objednávateľmi na web stránke PEOPLE PRESS.SK ú uverejnené v pôvodnom znení. Ich úprava je realizovaná len s ich súhlasom. Prevádzkovateľ stránky má právo odmietnuť publikovanie tlačovej správy, ktorá by porušovala etiku, dobré mravy, obsahovala by hanlivé výrazy alebo by poškodila práva tretej osoby. Publikované správy sú voľne použiteľné a šíriteľné, v prípade ich stiahnutia a použitia – teda ich publikovania treba uviesť zdroj – spoločnosť alebo osobu. Tento údaj je  vo väčšine prípadov uvádzaný v dolnej časti správy.

Údaj potrebné pre vystavenie objednávky:

Igor Svítok-DATAPRESSCOMP
Fraňa Kráľa 7
Pezinok
902 01

IČO: 344 83 098
DIČ: 1029302252

mobil: +421 905 292 324
fax: +421 2 3333 1758
e-mail: info@peoplepress.sk

Top